Żyjemy w globalnym świecie. Kontakty pomiędzy ludźmi z różnych krajów i kultur jeszcze nigdy wcześniej nie były tak intensywne jak teraz. Wzajemna komunikacja napotyka jednak na pewne bariery, do których należą różnice międzykulturowe, wyznawana religia, czy wreszcie język.

Kursy językowe z Zamościu - Bacalarus

Możliwości jakie daje nauka językwa obcego

Mowa jest ważnym elementem odrębności ludów i narodów. W rodzimych językach rozmawiamy z bliskimi i przyjaciółmi, czytamy prasę, książki, czy śpiewamy. Ale aby nawiązywać relacje z osobami komunikującymi się w innych językach niezbędna jest ich nauka. Wyjazdy językowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnego nauczania języków. Można realizować je poprzez programy wymiany uczniów, studentów, czy absolwentów.

Zwiedzaj i ucz się jezyków!

Warto sprawdzić ofertę bacalarus.pl jeśli jesteśmy zainteresowani nauką języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego a nawet popularnego w ostatnim czasie chińskiego. Szkoła Bacalarus oferuje obozy językowe w Zamościu, na które z pewnością warto się wybrać, by szlifować języki obce z native speakerami i przy okazji poznawać kulturę innych krajów.

Obozy językowe z Zamościu - Bacalarus

Wyjazdy zagraniczne

Od wielu lat ogromną popularnością cieszą się wyjazdy językowe do Wielkiej Brytanii. Taka podróż jest niezastąpiona, gdy chcemy mówić z pięknym, brytyjskim akcentem. Przy okazji zwiedzimy urocze zamki, słynne Stonehenge, czy będziemy mogli zobaczyć najbardziej znane atrakcje turystyczne Londynu, z wieżą zegarową Big Ben, czy słynnym mostem Tower Bridge i diabelskim młynem London Eye na czele. Wyjazdy językowe to często podróże do Stanów Zjednoczonych. Ten wielobarwny kraj od lat przyciąga przybyszów. Bajeczna Floryda, wyluzowana Kalifornia, czy znany z setek filmów Nowy York, to tylko nieliczne ze wspaniałych miejsc USA. Tam podszkolimy oczywiście angielski amerykański.

Ucz się jezyków z Bacalarus – Szkoła Języków Obcych

Jeśli dalekie wyjazdy językowe nie są dla nas, skorzystajmy z obozu językowego w Zamościu. Możemy wysłać na niego nawet dzieci, to przecież o wiele bliżej niż Stany, czy Francja. Oprócz wiadomych walorów takiego turnusu, zaletą obozu językowego w Zamościu jest również położenie na urokliwym Roztoczu i możliwość poznania wspaniałych przyjaciół. Jeśli zatem planujemy intensywną naukę języków obcych, mamy w czym wybierać – na stronie bakalarus.pl znajdziemy pełną ofertę, szczegóły, terminy i ceny wyjazdów. Nie zwlekaj z nauką nowego języka i zapisz się  na obóz już dziś!

 
Zapewniamy wspaniałą zabawę dla Waszych pociech.