Placówka Wesołe Brzdące to instytucja opiekuńczo-wychowawcza dla najmłodszych. Celem żłobka jest zapewnienie codziennej opieki, jak również nauka podstawowych czynności życiowych w postaci samodzielnego jedzenia, zabawy czy rozwijania własnych pasji.

Prywatny żłobek w Szczecinie

Kogo przyjmuje żłobek Wesołe Brzdące?

Nasz niepubliczny żłobek przyjmuje dzieci kilkumiesięczne, jak i te, które jeszcze nie nie osiągnęły wieku przedszkolnego – 3 lat. Zadaniem placówki jest dbanie o zdrowie, kondycję oraz wychowanie maluszków. Podczas dnia starsi podopieczni przygotowywani są do dalszego rozwoju oraz pobytu w przedszkolu. Wychowawcy dokładają wszelkich starań, by maluchy przyswoiły umiejętności takie jak posługiwanie się sztućcami, korzystanie z nocnika i toalety czy organizowanie sobie czasu – dobieranie zabaw, zabawek czy współtowarzyszy rekreacji.

Na czym skupiamy się w czasie zajęć?

Podczas zajęć dydaktycznych personel zwraca uwagę na wiele wartości. Najmłodsi uczą się pewnych nawyków, wyrabiają w sobie zdolność kreatywnego myślenia, poszerzają wiedzę, wyobraźnię oraz umiejętność mowy i porozumiewania się. Ponadto podczas tych zajęć kształtują wiele cech motoryki, sprawności fizycznej, poczucia rytmu czy wybraniania refleksu. Wśród zajęć dodatkowych znajdują się wiele atrakcji, które w przyszłości mogą stać się pasją młodego odkrywcy.

Kto tworzy nasz zespół?

Zaletą naszego prywatnego żłobka jest wykwalifikowana i doświadczona kadra. Cały zespół dokłada wszelkich starań by brzdące były bezpieczne, a jednocześnie na ich twarzy pojawiał się zawsze uśmiech i rozpromienienie. W tego rodzaju miejscu jak Wesołe Brzdące – żłobek Szczecin, możliwe jest nawiązywanie nowych znajomości przez dzieci, które kontrolowane są w każdym momencie przez osobę dorosłą. Konflikty, które mogą powstać w gronie najmłodszych szybko są rozwiązywane, a pewne zachowania tłumaczone i wyjaśniane na bieżąco.

Niepubliczny żłobek w Szczecinie Wesołe Brzdące

Zwracamy uwagę na szczegóły

Placówka gwarantuje również najmłodszym pełne wyżywienie. Żłobek Wesołe Brzdące zatrudnia profesjonalną firmę cateringową, która w porozumienia z dietetykami i lekarzami pediatrami układa pełnowartościowy jadłospis dla najmłodszych dzieci. Posiłki są zdrowe, ciepłe i smaczne. Nowoczesne wyposażenie żłobka, daje wiele możliwości rozwojowych. Obecność tablic interaktywnych, urządzeń mobilnych, jak również ciekawych, kolorowych i sprawdzonych zabawek umożliwia wszechstronny rozwój poprzez zabawę.

Rozwój najmłodszych jest dla nas kluczowy

Niepubliczny żłobek doba o całościowy rozwój dzieci. W pracy z dziećmi stosowanych jest wiele metod wychowawczych. Techniki te dobierane są indywidualnie do grupy i dziecka. Dopasowywane do wieku najmłodszych, ich poziomu rozwojowego, potrzeb oraz umiejętności. Celem prywatnego żłobka w Szczecinie jest także zapewnienie rozwoju fizycznego, intelektualnego, emocjonalnego, wspieranie sprawności sensorycznej, rozwoju logopedycznego czy psychomotorycznego. W żłobku odbywają się zajęcia muzyczne, sprawnościowe, taneczne, językowe i inne.

 
Zapewniamy wspaniałą zabawę dla Waszych pociech.